Ładowanie strony
MENU
ŻEROM W YOUTUBE
 
 
 

PROJEKTY AKTUALNE

 

HERCULES

 
 DYPLOMY I CERTYFIKATY 

 

  


 


 

start / ARCHIWUM WYDARZEŃ
serwis w tej chwili ogląda 4 osób
   | modyf: Mirosław Gutowski 2016-01-29, 14:36 | 10876 odsłon
serwiszglossie
Dodatkowa kamera
Wprowadziliśmy dodatkową kamerę, która pokazuje pracownię komputerową. Na razie usługa w fazie experymentów. Dodatkowo należy się zalogować [ pod menu KADRA ].
 
Dodał: MG
kiedy: 24 maja 2006r.
Nowy administrator strony w zespole

11 maja dodaliśmy do administratorów strony Grzegorze Łukasika ( popularnie nazywanego BAJĄ :). Będzie odpowiedzialny za sprawdzanie czy w księdze gości wszystko gra, będzie zmieniał sentencje, plan lekcji, w-f'u itp.Kontakt z Grzegorzem:  baja88bajeczny@interia.pl 
                        

 
Dodał: Kamil Mazurek
kiedy: 12 maja 2006r.
Pożegnaliśmy trzecioklasistów...

3 lata temu zaczął się bardzo ważny etap w Waszym życiu: LICEUM. I to nie byle jakie. ;) Teraz czeka Was bardzo ważny krok - krok w dorosłość. Teraz podejmiecie wybór, który wpłynie na całe Wasze przyszłe życie. W imieniu swoim, SU oraz wszystkich ucniów naszej szkoły, życzę Wam, by był to wybór jak najtrafniejszy, by Wasze życie składało się z małych i wielkich radości oraz byście zawsze czuli się kochani. Wracajcie czasem do naszej szkoły, choćby myślami, bo zawsze jesteście tu mile widziani. Powodzenia! 

Nieobecny na uroczystym zakończeniu z przyczyn losowych :) 
Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego 
Kamil Kołodziejski


 


Do życzeń Kamila dołączjąsię sięrównież administratorzy serwisu lo.bartoszyce.info Zapraszamy absolwentów do częstego odwiedzania naszej strony!!

 
Dodał: Kamil Kołodziejski & administracja
kiedy: 28/29 kwietnia 2006r.
Kolejne sukcesy - 3 laureatów, 3 indeksy
Miło nam poinformować, że trójka uczniów naszej szkoły nie musi się już martwić o dostanie się na wymarzone studia. Są to:

Ania Fredo z II "c", 
która jest finalistką krajowego etapu olimpiady języka rosyjskiego, 

Wioleta Żurawska z II "e", 
która przeszła do etapu krajowego olimpiady ekologicznej,

Janusz Borys, kl. III "e", 
który uzyskał bardzo wysoki wynik na wojewódzkim etapie olimpiady ekologicznej.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów~!
 
Dodał: Kamil Kołodziejski
kiedy: 26 kwietnia 2006r.
Wielkanoc 2006 - Wszystkiego Najlepszego..

Drogi Internauto, Uczniu, Nauczycielu naszej szkoły... Jeśli odwiedziłeś tę stronę w tym świątecznym okresie, zobacz co przygotowaliśmy dla Ciebie...


 


Kliknij TUTAJ...

 
Dodał: Kamil Mazurek
kiedy: 14 kwietnia 2006r.
Rocznica śmierci Jana Pawła II

2 kwietnia 2005 roku o godzinie 21:37, zmarł Ojciec Święty, papież Polak - Jan Paweł II. jego śmierć przepełniła smutkiem miliony serc jego rodakow ale nie tylko. Cały świat przeżywał ostatnie dni jego życia, cierpienie, aż w końcu przeprawienie się "na drugi brzeg, cyprysową Łodzią Piotrową".Wczoraj, 2 kwietnia minął rok od śmierci tego wielkiego Polaka. Tak jak podczas śmierci Papieża wiele osób spotkało się w świątyniach, na placach, aby wspólnie modlić się za śp. Ojca Świętego. O godzinie 21:37, w bartoszyckich kościołach biły dzwony. Ich dźwięk nie był jednak taki jak zwykle..przepełniony był smutkiem..W naszej szkole, dzisiaj, 3 kwietnia odbył się apel poświęcony zmarłemu. Młodzież recytowała słowa jego homilii, śpiewała Jego ulubione pieśni. Na pewno dzięki temu apelowi, w wielu z nas obudziłą się pamięć o naszym wielkim rodaku.


 


Apel przygotowała Pani katechetka mgr E. Klimus


W związku z rocznicą śmierci Papieża zapraszam do odwiedzenia strony Jemu poświęconej.Kliknij TUTAJ aby przejść do strony..

 
Dodał: Kamil Mazurek
kiedy: 3 kwietnia 2006r.
Nasi uczniowie w finałach!
Uczniowie naszej szkoły zakwalifikowali się do finałów dwóch konkursów językowych. 

Pierwszym z nich był konkurs "Pokaż nam język", organizowany przez Wyższą Szkołę Bankową w Gdańsku. W szkolnym etapie konkursu najlepsi okazali się: 

- Justyna Siemierz, II "c", 
- Maciek Makarewicz, II "c", 
- Bartek Czupajło, II "c". 

Pojechali oni na etap finałowy dla Polski północnej, który odbył się 24 marca w Gdańsku, gdzie WSZYSCY z naszych finalistów uplasowali się w pierwszych dziesiątkach na kilkuset uczestników etapu. 

Do finału kolejnego konkursu, olimpiady języka angielskiego, organizowanej przez Regent College z siedzibą w Elblągu, zakwalifikowały się cztery osoby z naszej szkoły: 

- Ania Turowska, II "c", 
- Magda Król, III "e", 
- Justyna Siemierz, II "c", 
- Kamil Kołodziejski, II "c". 

Aby dostać się do finału, należało zdobyć odpowiednią ilość punktów w etapie szkolnym. Finał dotyczył uczestników z całej Polski i odbył się dziś, 31 marca, w elbląskim Regent College. 20 najlepszych uczestników finału przystąpi do ustnego egzaminu rozstrzygającego. Nasi finaliści już zostali nagrodzeni słownikami firmy Longman. 

Uczniów z kl. II "c" przygtowywał mgr Stanisław Kundzicz. Uczennicę kl. III "e" - mgr Eliza Patecka. 

[dopisek :)] Nasi finaliści nie zakwalifikowali się do finału, choć w przypadku Magdy niewiele brakowało. Życzymy szczęścia następnym razem!! 
 
Dodał: @dmin
kiedy: 31 marca 2006r.
Nieznane zdjęcia absolwentów...

Witajcie. Dodałem dzisiaj nową podstronę w menu "Klasy". Zawiera ona zdjęcia absolwentów nadesłane przez absolwentów, jednak zdjęcia nie podpisane (który rocznik, itp.)


Proszę o zapoznanie się z treścią strony i ewentualną pomoc. Do strony można przejść klikając TUTAJ...

 
Dodał: Kamil Mazurek
kiedy: 10 marca 2006r.
Nowiutkie świeżutkie sondaże!!
W dziale "Sondaże" dwa nowe nagrania! Zapraszamy do słuchania i do udziału w kolejnych ankietach!!
 
Dodał: Justyna Siemierz
kiedy: 8 marca 2006r.
POMÓŻMY POGORZELCOM

W nocy z 3 na 4 lutego spłonął doszczętnie, wraz z całym dobytkiem, dom Państwa Lipskich, mieszkańców Bartoszyc.
Tych dwoje starszych ludzi oraz ich syn zostali bez niczego.


Dla osób chcących pomóc rodzinie, podajemy numer konta:

Polski Komitet Pomocy Społecznej w Bartoszycach
konto:PKO BP SA O/Bartoszyce
97 1020 3570 0000 2102 0007 4203
z dopiskiem "Pomoc pogorzelcom"

 
Dodał: Kamil Mazurek
kiedy: 18 lutego 2006r.
ZDJĘCIA!!!!

WITAM.PROSIMY WSZYSTKICH UCZNIÓW KLAS 3 NASZEGO LO O DOSTARCZANIE ZDJĘĆ Z CAŁEJ 3-LETNIEJ NAUKI W FORMIE ELEKTRONICZNEJ NA MAILAkomentarze@lo.bartoszyce.info LUB DO SEKRETARIATU LO Z INFORMACJĄ - DLA ADMINA STRONY!!!ZDJĘCIA POSŁUŻA DO STWORZENIA KRONIKI KLAS 3. BARDZO PILNE. PROSIMY O JAK NAJSZYBSZE DOSTARCZENIE FOTEK I INFORMACJI (NAWET ŚMIESZNYCH ITP ;-) ) POZDRAWIAM!
 
 

 
Dodał: Kamil Mazurek
kiedy: 26 stycznia 2006r.
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Jako członek zespołu Spanish Fly mam wielki zaszczyt zaprosić wszystkich uczniów naszego liceum na koncert, który odbędzie się 8 stycznia 2006 r w BDKu. Tego dnia gramy z okazji 14 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Oprócz Spanish Fly wystąpi jeszcze kilka zespołów rockowo-metalowych i nie tylko. Zapraszam wszystkich serdecznie. 
I pamiętajcie XIV Finał to zbiórka pieniędzy DLA RATOWANIA ŻYCIA DZIECI POSZKODOWANYCH W WYPADKACH, W TYM NA NAUKĘ UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY. Dzieci na pewno liczą na nasze skromne datki. Może zbiórka pieniędzy w szkole 6.12.2006? Co na to samorząd? 
PS. 
Za zebrane pieniązki można wziąć udział w licytacji jakiegoś fajnego itemu do szkoły lub dla dyrekcji :-)
 
Dodał: Lipek
kiedy: 2 stycznia 2006r.
Prezent od Gotka
Cobyście sie nie nudzili w miedzy swietami a Sylwestrem, Gotek zafundowal Wam prezent do ogladania .. 4 nowe galerie..
 
Dodał: MG
kiedy: 24 grudnia 2005r.
Święta, święta..

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku 2006 zespół lo.bartoszyce.info składa wszystkim uczniom, nauczycielom oraz odwiedzającym nasz serwis najserdeczniejsze życzenia spokojnych, rodzinnych świąt oraz dobrej zabawy w Sylwestra i szczęśliwego Nowego Roku!Przygotowaliśmy również prezentajcę świąteczną specjalnie dla Was, którą możecie pobrać klikając tutaj a następnie należy ją rozpakować. Miłego oglądania!

 
Dodał: administracja
kiedy: 23 grudnia 2005r.
Próbnych matur nadszedł czas..

W czwartek 15.12, piątek 16.12 i poniedziałek 19.12 w naszej szkole jak i w innych ponadgimnazjalnych kończących się egzaminem dojrzałości odbywają się próbne matury.


W związku z tym maturzystom życzymy powodzenia a juz niebawem być może opublikujemy opinie niektórych uczniów na temat próbnego egzaminu..

 
Dodał: Kamil Mazurek
kiedy: 15 grudnia 2005r.
Montaż okablowania do nowej pracowni
W sobotę rozpoczęto prace związane z okablowaniem do nowej pracowni. Niestety, wykonano tylko 50% robót. Reszta w poniedziałek. W związku z tym należy się liczyć ze zmianami w planie zajęć w poniedziałek, a może i w następne dni, dla klas mających zajęcia w pracowni. 

..cd (wtorek). Fachowcy przyjechali o 13.00 w poniedzialek. Prace zakonczyli o 00.10 juz we wtorek. Okablowanie jest, nie wiadomo czy dziala, poniewaz nie mieli z soba przyrządów do wykrywania przerw w LAN. We wtorek pracownia została sprzątnięta, w środę będzie remont biurek(rozsypuja się).
W związku z pracami, usługi w oparciu o szkolny serwer, nie działają


cdn..
 
Dodał: MG
kiedy: 4 grudnia 2005r.
Koncert andrzejkowy

2 grudnia o godz. 17 w naszym LO odbył się Koncert andrzejkowy. W romantycznej atmosferze, przy blasku świec, uczniowie naszej szkoły zaśpiewali szereg piosenek oraz wykonali solówki na różnych instrumentach.. Mimo, że koncert nie był długi, prezentował naprawdę wysoki poziom. Ci którzy nie byli niech żałują :-)


Już niebawem zdjęcia z inprazy. Zapraszamy do odwiedzenia galerii już niedługo.


PS. Jeśli chcecie by zrobione przez was zdjęcia, lub nakręcone filmy zostały umieszczone na stronie, prosimy przesyłać je na poniższe adresy:


makmil@poczta.fm


systemik9@o2.pl


gotek5@o2.pl


W temacie wiadomości wpisując: Filmy, fotki itd.

 
Dodał: Kamil Mazurek
kiedy: 2 grudnia 2005r.
Występ Macieja Pietrzyka

Dnia 25.11. w naszym LO odbył się występ znanego m.in. z telewizji i radio, ale przede wszystkim z udziału w protestach "Solidarności" Macieja Pietrzyka. Towarzyszył mu Witold Darski, który wcześniej oprowadził część naszej szkolnej młodzieży po wystawie zogranizowanej w BDK-u a związanej z "Solidarnością".Pan Maciej przybliżył nam historię tegoż okresu i zaśpiewał kilka solidarnościowych piosenek.Występ był ciekawy, a młodzież z zaciekawieniem go wysłuchała.Szkolny fotograf zrobił rónież kilka niezłych fotek. Aby je zobaczyć kliknij tutaj

 
Dodał: kamil
kiedy: 26 listopada 2005r.
NSZZ Solidarność

W ostatnioch dniach w BDK-u wystawione zostały eksponaty związane z "Solidarnością"


Część klas z naszego LO odwiedziło ją wraz z nauczycielami m.in. prof Romanem Kęsickim.


Po wystawie oprowadzał nas pan Witold Darski.


Kliknij tutaj aby zobaczyć parę zdjęć z wystawy

 
Dodał: kamil
kiedy: 26 listopada 2005r.
Zbiórka makulatury (update)

W naszej skzole odbyłą się niedawno zbiórka makulatury zorganizowana przez klasę I e (wych. prof. Ewa Reut).


Młodzież szkolna spisała się na medal, przynosząc do szokły ogromne ilości makulatury.


W środę 23.11. odbyło się liczenie owej makulatury.


Wygrała klasa I e - serdecznie gratulujemy!


 

Uwaga są nowe zdjęcia ze zbiórki :-) (Lipek)Kliknij tutaj aby zobaczyś zdjęcia ze zbiórki

 
Dodał: kamil
kiedy: 26 listopada 2005r.
Gotek siem sprężył
Gotek siem sprężył i udostępnił 3 nowe podgalerie fotografii. Jest co oglądać ..i komentować :)
 
Dodał: MG
kiedy: 26 listopada 2005r.
Dzień bez papierosa

W ubiegłym tygodniu w naszej szkole obchodzony był dzień bez papierosa. Młodzież z naszej szkoły mogła w związku z tym wykazać się swoimi zdolnościami plastycznymi i przygotować plakaty swiązane z tym świętem, które przez parę dni przyozdabiały szkołę. W galerii możemy zobaczyć niektóre z nich.


Gratulujemy pomysłów!!


Kliknij tutaj aby zobaczyć galerię

 
Dodał: kamil
kiedy: 26 listopada 2005r.
Zbyszek Hornik z 2 B nadaje!!!

Nie wtajemniczonym uzmysławiamy, ży Wasz kolega Zbyszek Hornik z klasy 2B 
założył swój wwłasny kącik: audiofilstwo (muzyka dla wtajemniczonych).
Radze 
zajrzeć na jego podstrone i już nie być dyletantem

zobacz


 

 
Dodał: MG
kiedy: 24 listopada 2005r.
Szkolny czat

Dziś dodałem do strony czat. Jeśli sprawdzi sie, a Wy bedziecie z niego zadowoleni zostawimy go, jeśli nie zniknie ze strony.


Okres testowania popularności jego wśród uczniów to tydzień. Za tydzień zobaczymy czy go zostawić. Prosze też o opinie na maila lub w księdze gości..

 
Dodał: kamil
kiedy: 20 listopada 2005r.
Dzień Patrona/odrabianie

Dnia 5 listopada (sobota), szkoła odpracowywała dzień 31.10 aby uczniowie i nauczyciele mogli cieszyć siędługim weekendem. Z tej okazji świętowaliśmy Dzień Patrona naszego liceum.


Po spotkaniu z wychowawcami w szkole, klasy udały się do BDK-u na uroszystą akademię oraz część artystyczną..


Jeśli zostaną przekazane nam jakieś fotki z imprezy, na pewno zostaną zamieszczone na stronie..

 
Dodał: kamil
kiedy: 5 listopada 2005r.
Szkolnie PCK

28 października w naszej szkole odbyło się szkolenie PCK w zakresie udzielania pierwszej pomocy.


Szkole zostało przygotowane głównie z myślą o pierwszoklasistach przez grupę dziewcząt pod pieką p. prof. Monkiewicz.


Po zaprezentowaniu pierwszej pomocy przez osoby przygotowane do tego, swoje siły mogli sprawdzić pierwszoklasiści. Jeśli zostaną przekazane nam zdjęcia z tej imprezy, na pewno umieścimy je na tej stronie...

 
Dodał: kamil
kiedy: 28 października 2005r.
Sport w naszej szkole

Zachęcam do pomocy w administrowaniu strony!Potrzebujemy kogoś, kto zająłby siędziałem Sport. Chodzi o przygotowanie informacji i dostarczanie ich nam na bierząco. Na pewno zostanie to uwzględnione przy wystawianiu oceny z zachowania jak również docenione na stronie naszego LO...

 
Dodał: kamil
kiedy: 27 października 2005r.
Zdjęcia!!!

W dniu dzisiejszym zostały dodane na stronę zdjęcia z Konkursu Wiedzy o Janie Pawle II.


Również zachęcam samorząd oraz gospodarzy poszczególnych klas do dostarczenia do prof. Gutowskiego albo do mnie odobiście lub poprzez maila zdjęcia ludzi z samorządu jak również zdjęcia klas. Inaczej niestety zdjęć nie będzie na stronie. Zapraszam też do przekazywania nam zdjęć innych, które chcielibyscie widziec na stronie.

 
Dodał: kamil
kiedy: 27 października 2005r.
Ciche, ciepłe i przede wszystkim nowe okna w szkole
Jak zapewne większość uczniów naszej szkoły zauważyła coś się dzieje na korytarzach szkoły. Najpierw pojawiły się nowe grzejniki, teraz czas przyszedł na okna. Prace postępują bardzo szybko. Szkola przez to stanie się cieplejsza dosłownie i w przenośni.
 
Dodał: MG
kiedy: 20 października 2005r.
Awaria w sieci szkolnej
W naszym szkolnym systemie informatycznym nastąpił BUM, wiekszosc rzeczy przestała działać. Sytuacja jest juz prawie opanowana, lecz jeszcze przez jakiś czas mogą występować pewne trudności.
Kamerka filmująca boisko na razie nieczynna.
 
Dodał: MG
kiedy: 20 października 2005r.
Konkurs wiedzy o Janie Pawle II
Dnia 12 października w naszej szkole odbył się konkurs wiedzy o Janie Pawle II. Niebawem na stronie oglądać będzie można zdjęcia z w/w konkursu... Zapraszamy wkrótce. Jednak prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość..mamy chwilową awarie galerii fotografii
 
Dodał: kamil
kiedy: 12 października 2005r.
Wyjście do Bartoszyckiego Domu Kultury...

Dnia 10 października 2005r. w Bartoszyckim Domu Kultury odbyło się przedstawienie pt. -Ferdydurke- na podstawie utworu Witolda Gombrowicza.Spektakl z zaciekawieniem oglądała większość uczniów naszego LO. Wiele osób śmiało się z -gęb- prezentowanych na scenie. Zdecydwanej większości przedstawienie podobało się... Dziękujemy za przyzwoite zachowanie w czasie spektaklu.

 
Dodał: kamil
kiedy: 11 października 2005r.
Tworzymy stronę naszego LO!!!

Witam.


Gorąco zachęcam przedstawicieli wszystkich klas do dostarczenia do pracowni komputerowej albo któregoś z adminów zdjęć klasowych w celu zamieszczenai ich na stronie.


Również proszę samorząd o dostarczenie danych członków samorządu oraz zdjęć i ew. informacji, które chcą przekazaćuczniom poprzez nasz serwis...

 
Dodał: kamil
kiedy: 7 października 2005r.
FOTOGRAFIE z otrzęsin
Kilkadziesiąt fotografii z otrzęsin znajdziesz w dziale "w obiektywie" lub klikajac tutaj
 
Dodał: MG
kiedy: 6 października 2005r.
Serwis w nowej szacie i konstrukcji
Przebudowaliśmy serwis. Szata nawiazuje do poprzedniej, by za bardzo Was nie stresować zmianami. Jednak jest juz zupelnie inna konstrukcja, oparta na nowym silniku. 
Poprzez to stanie się bardziej intuicyjna w nawigacji i znacznie prostsza w administracji.
Teraz juz każdy z Was może stać się administratorem jakiegoś działu w serwisie.Zapraszamy do współpracy
 
Dodał: MG
kiedy: 4 października 2005r.
Pierwszaki po przeprawie
3 pażdziernika młodzież z pierwszych klas przeszła chrzest. Można już ich nazywać pełnoprawnymi uczniami naszego LO. Niebyło jednak im łatwo. Przez cały dzień polowały na nich kocury ze starszych klas. Już niebawem fotki z tego dramatycznego wydarzenia.
 
Dodał: MG
kiedy: 4 października 2005r.
Wybory do Samorządu Szkolnego
Dnia 26 września 2005r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. 
Podczas zajęć lekcyjnych były skład Samorządu chodził po klasach aby uczniowie mogli oddać głos na swojego faworyta.
Po 4 lekcji na boisku szkolnym dyrekcja zaprezentowała nowy Samorząd.
Życzymy powodzenia w dowodzeniu szkołą ;-)
 
 
kiedy: 4 października 2005r.
Prawybory do Parlamentu 2005
W dniu 20.09.2005r w naszej szkole odbyły się prawybory do Parlamentu RP. Młodzież mogła wyrazić swoją opinię na temat poszczególnych partii stawiając krzyżyk przy ugrupowaniu, które ich zdaniem powinno mieć największą liczbę mandatów w sejmie. Czy młodzież z naszego LO wybrała tak jak obywatele na wyborach w komisjach wyborczych? Zapytajmy o to nauczycieli WOS-u
 
 
kiedy: 4 października 2005r.

100 %

ZDAWALNOŚĆ
MATURY
W 2023r.
W NASZYM LICEUM

KONTAKT

11-200 Bartoszyce

ul. Boh. Monte Cassino 9

lo@bartoszyce.info

Sekretariat
89 762 28 59
Pokój naucz.
89 762 10 83
Biblioteka
89 762 10 84
Pedagog
89 762 10 81
ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA
Rada Rodziców
konto Rady Rodziców przy LO
Bank Spółdzielczy w Bartoszycach
56 8855 0004 2001 0235 9474 0001
CERTYFIKATY