| modyf: Ewelina Story 2016-01-29, 14:37 | 26943 odsłon

Mateusz Bałuch oraz Michał Szaknis

zostali LAUREATAMI

konkursu IT 2018 oraz Cyberbezpieczeństwo.

Finał odbył się 23 maja w Warszawie.

Nasi uczniowie odnieśli duży sukces w XVI Warmińsko-Mazurskich Zawodach Matematycznych dla szkół ponadgimnazjalnych.Mateusz Bałuch (IIIa) został laureatem tego konkursu, zaś Ignacy Bok (IIIa) - finalistą. Zgodnie z regulaminem uczniowie ci majązagwarantowany indeks na studia matematyczne lub informatyczne na UWM (z możliwością studiowania z indywidualnym programem studiów pod nadzorem opiekuna naukowego). Konkurs odbył się 13 kwietnia i brało w nim udział około 100 reprezentantów szkół ponadgimnazjalnych naszego województwa oraz uczniowie m.in. z Inowrocławia czy Kwidzyna.

Jakub Krzyszkowski brał udział w zawodach II stopnia Olimpiady Biologicznej i uzyskał wysoki wynik.

Znalazł się wśród czterech uczniów z Olsztyna i Elbląga, którzy uzyskali najwyższe wyniki.

Zajmując III miejsce w Okręgu został uhonorowany nagrodą Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

W sobotę 14 kwietnia odbyły się w Elblągu zawody okręgowe XXXIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

Uczeń klasy IIc Jakub Krzyszkowski zajął zaszczytne II miejsce

i będzie reprezentował nasze województwo w kolejnym etapie, który odbędzie się w czerwcu.

Gratulujemy i trzymamy kciuki.

Z radością informujemy, że drużyna z naszego liceum w składzie: Michał Szaknis, Mateusz Bałuch i Ignacy Bok z klasy 3a zajęła II miejsce w konkursie "Matematyka w Zarządzaniu". Patronat nad konkursem sprawuje Warmińsko – Mazurski Kurator Oświaty. Konkurs odbył się 22.03.2018 r. w Olsztynie. Wzięły w nim udział  23 drużyny ze szkół ponadgimnazjalnych (głównie liceów) województwa warmińsko-mazurskiego.Chłopcy pokonali w zawodach reprezentacje wielu renomowanych szkół m.in. z Olsztyna i Elbląga.

Wyniki dostępne na stronie:

Serdecznie gratulujemy.

p. prof. Ewa Reut

MICHAŁ SZAKNIS PIERWSZY W POLSCE

Wiadomość z ostatniej chwili...

Michał Szaknis ponownie zdobył tytuł laureataOlimpiady Wiedzy Technicznej w kategorii elektryczno-elektronicznej zajmując PIERWSZE MIEJSCE W POLSCE.

Michale!! Ogromne gratulacje!!!

Projekt Polskiego Samochodu Elektrycznego, na wzór Tesli, to odpowiednie wyzwanie dla Ciebie. Uskrzydlaj polskie technologie.

Michał Szaknis z klasy 3a zakwalifikował się do finału centralnego XLIV Olimpiady Wiedzy Technicznej.

Gratulujemy!

Michał z bardzo wysokim wynikiem punktowym zajął I miejsce w zawodach wojewódzkich i na początku kwietnia w Gdańsku będzie walczył o laur zwycięzcy w kategorii elektryczno-elektronicznej.

Pragniemy przypomnieć, ze Michał posiada już tytuł laureata tej olimpiady, w tej samej kategorii. Zdobył go rok temu.

Należy również wspomnieć, że w zawodach wojewódzkich OWT  II miejsce zajął Mateusz Kozłowski z kl.3c. Jednak komisja kwalifikująca zawodników z całej Polski nie wyraziła zgody na uczestnictwo Mateusza w finale. Jest nam bardzo przykro z tego powodu.

Michał Szaknis oraz Mateusz Kozłowski, zakwalifikowali się do etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy Technicznej. listopad 2017